AN80L19RMS
AN80L19RMS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AN80L19RMS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AN80L19RMS
Fabrikant Panasonic
Beschrijving IC REG LINEAR 1.9V 150MA MINI5D
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4852 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer AN80L19RMS Fabrikant Panasonic
Beschrijving IC REG LINEAR 1.9V 150MA MINI5D Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4852 pcs Data papier AN80LxxRMS Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.9V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 14.5V Leverancier Device Pakket MINI-5D
Serie - Beschermingsfuncties Over Current
Packaging Bulk Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 70dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -30°C ~ 85°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 150mA MINI-5D Actueel - Quiescent (Iq) 5mA
Current - Output 150mA Beheersfuncties Enable