Huis > producten > RF / IF en RFID > RF schakelaars > ARD50012C
ARD50012C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARD50012C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARD50012C
Fabrikant Panasonic
Beschrijving SWITCH COAXIAL SPDT 26.5GHZ 12V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 142 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARD50012C Fabrikant Panasonic
Beschrijving SWITCH COAXIAL SPDT 26.5GHZ 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 142 pcs Data papier ARD Series Datasheet ~
Categorie RF / IF en RFID Voltage - Levering -
topologie - Test Frequency 26.5GHz
Leverancier Device Pakket - Serie -
RF-Type - Packaging -
Verpakking / doos Module, Pin Contacts P1dB -
Temperatuur -55°C ~ 85°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Isolatie 55dB (min) Insertion Loss 0.8dB (max)
Impedantie 50 Ohm IIP3 -
Frequentiebereik 1GHz ~ 26.5GHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving RF Switch IC SPDT 26.5GHz 50 Ohm Circuit SPDT