Huis > producten > relays > Hoogfrequente (RF) relais > ARJ20A12Z
ARJ20A12Z
ARJ20A12Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ARJ20A12Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ARJ20A12Z
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 300MA 12V
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ARJ20A12Z Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY RF DPDT 300MA 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1262 pcs Data papier RJ Relays (ARJ)
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 9 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype Gull Wing
switching Voltage 30VDC - Max Serie ARJ
release Time 5ms Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen 255-3399-2
ARJ20A12Z-ND
Temperatuur -30°C ~ 70°C
opereren Time 5ms montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
Contact Rating (Current) 300mA Contact Material Gold Plating
Contactformulier DPDT (2 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 720 Ohms
coil Vermogen 200 mW coil Current 16.7mA