Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > ASFN12B71
ASFN12B71
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ASFN12B71 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ASFN12B71
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 5 VDC BRUSHLESS FAN
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ASFN12B71 Fabrikant Panasonic
Beschrijving 5 VDC BRUSHLESS FAN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3994 pcs Data papier
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 38.40mm
Gewicht 0.573 lb (260.00g) voltage Range 6 ~ 13.8VDC
Spanning - Nominale 12VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.224 in H2O (55.9 Pa) Size / Dimension Square - 119mm L x 119mm H
Serie ASFN1 RPM 2650 RPM
Vermogen (Watt) 6.24W Temperatuur 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Lawaai 41.0 dB(A) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Frame Plastic Materiaal - Blade Plastic
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Kenmerken Auto Restart
fan Type Tubeaxial Huidige score 0.520A