Huis > producten > relays > Autorelais > CB1-R-M-24V
CB1-R-M-24V
CB1-R-M-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1-R-M-24V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1-R-M-24V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1-R-M-24V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28561 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 14 VDC
Turn Off Voltage (Min) 2.4 VDC Klemtype Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage 28VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Andere namen 255-3411
CB1-R-M-24V-ND
CB1RM24V
Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 15ms montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Resistor, Sealed - Fully
Contact Rating (Current) 20A Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contactformulier SPDT (1 Form C) coil Voltage 24VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 287 Ohms
coil Vermogen 2 W coil Current 84.0mA