Huis > producten > relays > Autorelais > CB1A-R-12V
CB1A-R-12V
CB1A-R-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1A-R-12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1A-R-12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1A-R-12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27279 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 7 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage 14VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Andere namen 255-2169
CB1A-R-12V-ND
CB1AR12V
Temperatuur -40°C ~ 85°C
opereren Time 15ms montage Type Socketable
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Resistor, Sealed - Fully
Contact Rating (Current) 40A Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contactformulier SPST-NO (1 Form A) coil Voltage 12VDC
coil Type Non Latching coil Resistance 89.5 Ohms
coil Vermogen 1.6 W coil Current 134mA