Huis > producten > relays > Autorelais > CB1AF-R-P-12V
CB1AF-R-P-12V
CB1AF-R-P-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB1AF-R-P-12V met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB1AF-R-P-12V
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB1AF-R-P-12V Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23623 pcs Data papier CB Relays
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 7 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 14VDC - Nom Serie CB
release Time 15ms Packaging Bulk
Temperatuur -40°C ~ 85°C opereren Time 15ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Resistor, Sealed - Flux Protection Contact Rating (Current) 40A
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free Contactformulier SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage 12VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 89.5 Ohms coil Vermogen 1.6 W
coil Current 134mA