Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > DB2J20100L
DB2J20100L
DB2J20100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DB2J20100L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DB2J20100L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DB2J20100L Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1654947 pcs Data papier DB2J201
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 550mV @ 500mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20V Leverancier Device Pakket SMini2-F5-B
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 4.3ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SC-90, SOD-323F Andere namen DB2J20100LTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 125°C (Max) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SMini2-F5-B Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 10V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 500mA Capaciteit @ Vr, F 12pF @ 10V, 1MHz