Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > DS2E-M-DC12V-R
DS2E-M-DC12V-R
DS2E-M-DC12V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS2E-M-DC12V-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS2E-M-DC12V-R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DS2E-M-DC12V-R Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5169 pcs Data papier DS Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 8.4 VDC
Turn Off Voltage (Min) 1.2 VDC Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max Serie DS
release Time 5ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Andere namen 255-3424
DS2E-M-DC12V-R-ND
Temperatuur -40°C ~ 70°C opereren Time 10ms
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Sealed - Amber
gedetailleerde beschrijving General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Contact Rating (Current) 2A
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au) Contactformulier DPDT (2 Form C)
coil Voltage 12VDC coil Type Non Latching
coil Resistance 360 Ohms coil Vermogen 400 mW
coil Current 33.3mA