Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > DS2E-ML2-DC12V-R
DS2E-ML2-DC12V-R
DS2E-ML2-DC12V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DS2E-ML2-DC12V-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DS2E-ML2-DC12V-R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Product parameter
Onderdeel nummer DS2E-ML2-DC12V-R Fabrikant Panasonic
Beschrijving RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4501 pcs Data papier DS Series
Categorie relays Turn On Spanning (Max) 8.4 VDC
Turn Off Voltage (Min) - Klemtype PC Pin
switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max Serie DS
release Time 5ms Relaistype General Purpose
Packaging Bulk Temperatuur -40°C ~ 70°C
opereren Time 10ms montage Type Through Hole
Contact Rating (Current) 2A Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contactformulier DPDT (2 Form C) coil Voltage 12VDC
coil Type Latching, Dual Coil coil Resistance 400 Ohms
coil Vermogen 360 mW coil Current 30.0mA