Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Arrays > DZ3X120D0L
DZ3X120D0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DZ3X120D0L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DZ3X120D0L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER ARRAY 12V MINI3
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DZ3X120D0L Fabrikant Panasonic
Beschrijving DIODE ZENER ARRAY 12V MINI3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1710232 pcs Data papier DZ3X120D0L
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1V @ 10mA Tolerantie ±5%
Leverancier Device Pakket Mini3-G3-B Serie -
Vermogen - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Temperatuur 150°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie (Max) (ZZT) 30 Ohms gedetailleerde beschrijving Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 12V 200mW ±5% Mini3-G3-B
Current - Reverse Lekkage @ Vr 50nA @ 9V Configuratie 1 Pair Common Anode