Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-1VM220
ECA-1VM220
ECA-1VM220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-1VM220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-1VM220
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-1VM220 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1799461 pcs Data papier ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie M
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 161.5mA @ 10kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen ECA1VM220
P5162
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 22µF toepassingen General Purpose