Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2DM470B
ECA-2DM470B
ECA-2DM470B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2DM470B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2DM470B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2DM470B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 300mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 510mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2DM470B Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 47µF