Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2VM2R2BJ
ECA-2VM2R2BJ
ECA-2VM2R2BJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2VM2R2BJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2VM2R2BJ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2VM2R2BJ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 594090 pcs Data papier ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 350V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie M
Rimpelstroom @ Lage frequentie 55mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 93.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2VM2R2BJ Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 2.2µF