Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECA-2WHG100B
ECA-2WHG100B
ECA-2WHG100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECA-2WHG100B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECA-2WHG100B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECA-2WHG100B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122951 pcs Data papier ECA-2WHG100B View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie NHG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 75mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 112.5mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen ECA2WHG100B Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 10µF