Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECE-P2WA102HA
ECE-P2WA102HA
ECE-P2WA102HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECE-P2WA102HA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECE-P2WA102HA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Product parameter
Onderdeel nummer ECE-P2WA102HA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5053 pcs Data papier T-HA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.969" Dia (50.00mm) Serie T-HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.74A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.236A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Andere namen ECEP2WA102HA
P13228
Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.984" (25.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.480" (63.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 172 mOhm gedetailleerde beschrijving 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 172 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose