Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECE-T2DP272EA
ECE-T2DP272EA
ECE-T2DP272EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECE-T2DP272EA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECE-T2DP272EA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECE-T2DP272EA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5564 pcs Data papier T-UP Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie T-UP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 5.5A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 7.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Andere namen ECET2DP272EA
P10043
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.886" (22.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.480" (63.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 2700µF toepassingen General Purpose