Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECH-S1H474GZ
ECH-S1H474GZ
ECH-S1H474GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECH-S1H474GZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECH-S1H474GZ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 2% 50VDC RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECH-S1H474GZ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 2% 50VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5505 pcs Data papier ECHS(Z) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±2%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.669" L x 0.394" W (17.00mm x 10.00mm)