Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > ECJ-0EB1H272K
ECJ-0EB1H272K
ECJ-0EB1H272K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECJ-0EB1H272K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECJ-0EB1H272K
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 2700PF 50V X7R 0402
Product parameter
Onderdeel nummer ECJ-0EB1H272K Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 2700PF 50V X7R 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.022" (0.55mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)