Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > ECJ-1VB1E123K
ECJ-1VB1E123K
ECJ-1VB1E123K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECJ-1VB1E123K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECJ-1VB1E123K
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 0603
Product parameter
Onderdeel nummer ECJ-1VB1E123K Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.035" (0.90mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)