Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > ECJ-1VC1H560J
ECJ-1VC1H560J
ECJ-1VC1H560J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECJ-1VC1H560J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECJ-1VC1H560J
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Product parameter
Onderdeel nummer ECJ-1VC1H560J Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.035" (0.90mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)