Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECO-S2EB102EA
ECO-S2EB102EA
ECO-S2EB102EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECO-S2EB102EA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECO-S2EB102EA
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Product parameter
Onderdeel nummer ECO-S2EB102EA Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5592 pcs Data papier TS-HA, HB Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie TS-HB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.508A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen ECOS2EB102EA
P10132
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 199 mOhm @ 120Hz gedetailleerde beschrijving 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 199 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1000µF toepassingen General Purpose