Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-B1H183JF
ECQ-B1H183JF
ECQ-B1H183JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-B1H183JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-B1H183JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-B1H183JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5607 pcs Data papier ECQB(F) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.295" L x 0.118" W (7.50mm x 3.00mm)
Serie ECQ-B(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQB1H183JF
P4585
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.276" (7.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester gedetailleerde beschrijving 0.018µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Capaciteit 0.018µF toepassingen General Purpose