Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-B1H823JF
ECQ-B1H823JF
ECQ-B1H823JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-B1H823JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-B1H823JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-B1H823JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4162 pcs Data papier ECQB(F) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)
Serie ECQ-B(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQB1H823JF
P4592
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.374" (9.50mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester gedetailleerde beschrijving 0.082µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Capaciteit 0.082µF toepassingen General Purpose