Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-B2183JF
ECQ-B2183JF
ECQ-B2183JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-B2183JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-B2183JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 5% 200VDC RAD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-B2183JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 5% 200VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 544802 pcs Data papier ECQB(F) Type
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 200V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.433" L x 0.217" W (11.00mm x 5.50mm)
Serie ECQ-B(F) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQB2183JF
P4552A
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester gedetailleerde beschrijving 0.018µF Film Capacitor 200V Polyester Radial
Capaciteit 0.018µF toepassingen General Purpose