Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E1104JF
ECQ-E1104JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E1104JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E1104JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E1104JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5930 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 100V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Serie ECQ-E(F)
ratings - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen ECQE1104JF
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.1µF