Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-E2563RKF
ECQ-E2563RKF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-E2563RKF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-E2563RKF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-E2563RKF Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 474274 pcs Data papier ECQ-E2563RKF View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 250V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.406" L x 0.189" W (10.30mm x 4.80mm)
Serie ECQ-E(F) ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQE2563RKF Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.508" (12.90mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.056µF