Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-U2A183ML
ECQ-U2A183ML
ECQ-U2A183ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-U2A183ML met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-U2A183ML
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 20% 275VAC RAD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-U2A183ML Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.018UF 20% 275VAC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 482446 pcs Data papier ECQ-U2A183ML View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 275V Tolerantie ±20%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm)
Serie ECQ-UL ratings X2
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQU2A183ML
P11001
Temperatuur -40°C ~ 100°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Afstand tussen de draden 0.492" (12.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.472" (12.00mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polyester, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.018µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial Capaciteit 0.018µF