Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECQ-V1223JM5
ECQ-V1223JM5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECQ-V1223JM5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECQ-V1223JM5
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
Product parameter
Onderdeel nummer ECQ-V1223JM5 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5312 pcs Data papier ECQ-V Datasheet
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 100V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Serie ECQ-V ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial
Andere namen ECQV1223JM5 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Polyester, Metallized - Stacked gedetailleerde beschrijving 0.022µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
Capaciteit 0.022µF toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
ECQ-V1223JM Image
  • Deel#:ECQ-V1223JM
  • fabrikanten:Panasonic