Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECW-F4155JB
ECW-F4155JB
ECW-F4155JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECW-F4155JB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECW-F4155JB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECW-F4155JB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78757 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 1.102" L x 0.728" W (28.00mm x 18.50mm)
Serie ECW-F(B) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECWF4155JB
PF4155
Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.984" (25.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 1.5µF