Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECW-F6433JL
ECW-F6433JL
ECW-F6433JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECW-F6433JL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECW-F6433JL
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.043UF 5% 630VDC RAD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECW-F6433JL Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 0.043UF 5% 630VDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93189 pcs Data papier ECW-F6433JL View All Specifications
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 630V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.512" L x 0.311" W (13.00mm x 7.90mm)
Serie ECW-F(L) ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen ECWF6433JL
P12140
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.480" (12.20mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.043µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 0.043µF