Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECW-H16472RHV
ECW-H16472RHV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECW-H16472RHV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECW-H16472RHV
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 4700PF 3% 1.6KVDC RAD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECW-H16472RHV Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 4700PF 3% 1.6KVDC RAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 120254 pcs Data papier ECWH Series (Suffix V)
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±3%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm)
Serie ECW-H(V) ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial
Andere namen ECWH16472RHV Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.768" (19.50mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 4700pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 4700pF