Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > ECW-H20122RHV
ECW-H20122RHV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECW-H20122RHV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECW-H20122RHV
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECW-H20122RHV Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114733 pcs Data papier ECWH Series (Suffix V)
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 2000V (2kV)
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±3%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Serie ECW-H(V) ratings -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial
Andere namen ECWH20122RHV Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.728" (18.50mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Polypropylene (PP), Metallized
gedetailleerde beschrijving 1200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Capaciteit 1200pF