Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-2AA100P
EEE-2AA100P
EEE-2AA100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-2AA100P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-2AA100P
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-2AA100P Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie S
Rimpelstroom @ Lage frequentie 85mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 144.5mA @ 10kHz