Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEE-HA0J470AR
EEE-HA0J470AR
EEE-HA0J470AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEE-HA0J470AR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEE-HA0J470AR
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEE-HA0J470AR Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 46mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 78.2mA @ 10kHz