Huis > producten > condensatoren > Aluminium - Polymer Condensatoren > EEF-LS0E181R
EEF-LS0E181R
EEF-LS0E181R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEF-LS0E181R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEF-LS0E181R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
(in US Dollars)
3500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEF-LS0E181R Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83608 pcs Data papier SR, LR, SS, LS, ST, LT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2.5V
Type Polymer Tolerantie ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie SP-Cap LS Rimpelstroom @ Hoge frequentie 7.5A @ 100kHz
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2917 (7343 Metric) Andere namen EEFLS0E181R
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm gedetailleerde beschrijving 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 180µF toepassingen General Purpose