Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1E152SB
EEU-FC1E152SB
EEU-FC1E152SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1E152SB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1E152SB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1E152SB Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116553 pcs Data papier EEUFC1E152SB View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.764A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.205A @ 100kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFC1E152SB Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 29 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1500µF toepassingen Automotive