Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FC1H181LJ
EEU-FC1H181LJ
EEU-FC1H181LJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FC1H181LJ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FC1H181LJ
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FC1H181LJ Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 301573 pcs Data papier EEUFC1H181LJ View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 559mA @ 120Hz ratings AEC-Q200
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen EEUFC1H181LJ
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 120 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 180µF