Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FR1V102B
EEU-FR1V102B
EEU-FR1V102B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FR1V102B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FR1V102B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FR1V102B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie FR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.95A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.6A @ 100kHz