Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FR1V271B
EEU-FR1V271B
EEU-FR1V271B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FR1V271B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FR1V271B
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FR1V271B Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie FR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 903mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.29A @ 100kHz