Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS1C362L
EEU-FS1C362L
EEU-FS1C362L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS1C362L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS1C362L
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 3600UF 20% 16V T/H
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS1C362L Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 3600UF 20% 16V T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 2.904A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 3.63A @ 100kHz