Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-FS2A680LB
EEU-FS2A680LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-FS2A680LB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-FS2A680LB
Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 68UF
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-FS2A680LB Fabrikant Panasonic
Beschrijving 100VDC, 68UF Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie FS
Rimpelstroom @ Lage frequentie 567mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 810mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUFS2A680LB
PCE5192TB
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 96 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose