Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEU-TA1V471
EEU-TA1V471
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEU-TA1V471 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEU-TA1V471
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EEU-TA1V471 Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 86359 pcs Data papier EEUTA1V471 View All Specifications
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie TA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 997.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.33A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen EEUTA1V471 Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 70 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose