Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEV-FC1V1R0R
EEV-FC1V1R0R
EEV-FC1V1R0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEV-FC1V1R0R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEV-FC1V1R0R
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 35V SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4540 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EEV-FC1V1R0R Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 35V SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4540 pcs Data papier EEV-FC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie FC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 45mA @ 120Hz ratings AEC-Q200