Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > EEV-HA1E330P
EEV-HA1E330P
EEV-HA1E330P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EEV-HA1E330P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EEV-HA1E330P
Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3965 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer EEV-HA1E330P Fabrikant Panasonic
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3965 pcs Data papier HA Series, Type V
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie HA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 65mA @ 120Hz ratings AEC-Q200