Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELC11D152F
ELC11D152F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELC11D152F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELC11D152F
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 1.5MH 430MA 1.7 OHM TH
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELC11D152F Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 1.5MH 430MA 1.7 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 148459 pcs Data papier ELC Choke Coils
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.453" Dia (11.50mm) afscherming Unshielded
Serie ELC11D ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Vertical Cylinder Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 1.5mH Hoogte - Zittend (Max) 0.547" (13.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 1.7 Ohm Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Huidige score 430mA