Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-21C015A
ELF-21C015A
ELF-21C015A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-21C015A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-21C015A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-21C015A Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60058 pcs Data papier C Series, Type 21C/25C
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC 250V Size / Dimension 0.846" L x 0.965" W (21.50mm x 24.50mm)