Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-21N024A
ELF-21N024A
ELF-21N024A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-21N024A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-21N024A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 2.4A 2LN TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4726 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-21N024A Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 2.4A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4726 pcs Data papier N Series, Type 15-21N
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)