Huis > producten > filters > Common Mode Chokes > ELF-24V028A
ELF-24V028A
ELF-24V028A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELF-24V028A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELF-24V028A
Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 2.8A 2LN TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 30667 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ELF-24V028A Fabrikant Panasonic
Beschrijving COMMON MODE CHOKE 2.8A 2LN TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 30667 pcs Data papier V and H Series
Categorie filters Nominale spanning - DC -
Nominale spanning - AC - Size / Dimension 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm)