Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELJ-FA4R7JF
ELJ-FA4R7JF
ELJ-FA4R7JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ELJ-FA4R7JF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ELJ-FA4R7JF
Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ELJ-FA4R7JF Fabrikant Panasonic
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4863 pcs Data papier ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie FA ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Packaging Cut Tape (CT)